Do Krakowa przyjadą eksperci z całego świata

ul. Krakowska

Do Krakowa przyjadą eksperci dróg betonowych z całego świata. Nasze miasto będzie miejscem dla wszystkich, którzy chcą podzielić się doświadczeniami, wynikami badań i nowościami w dziedzinie nawierzchni betonowych, podkładów wiązanych hydraulicznie lub kostki betonowej.

reklama

Od 25 do 28 czerwca Kraków będzie miejscem dla wszystkich, którzy chcą podzielić się doświadczeniami, wynikami badań i nowościami w dziedzinie nawierzchni betonowych, podkładów wiązanych hydraulicznie lub kostki betonowej. Ponadto będzie można skorzystać z szerokiej sieci międzynarodowych kolegów i ekspertów – zapowiada Luc Rens, dyrektor zarządzający EUPAVE (Europejskiego Stowarzyszenia Nawierzchni Betonowych).

reklama

W ramach naboru tematów zgłoszono ponad 100 abstraktów z całego świata. Wśród nich znajdzie się wiele ciekawych tematów z zakresu m.in. innowacyjnych dróg betonowych odnoszących się do takich zagadnień, jak big data, BIM, ITS, czujniki i pozyskiwanie energii z drogi – drogi elektryczne czy bardziej tradycyjnych kwestii budowy i utrzymania różnorodnych nawierzchni betonowych.

Organizatorzy spodziewają się ok. 500 uczestników w Krakowie. Istnieje także możliwość uczestnictwa online.

W programie sympozjum znalazły się trzy wyjazdy techniczne: lokalne drogi betonowe oraz ścieżki rowerowe w Skawinie i Tarnowie, budowany odcinek betonowej autostrady A1 Pyrzowice-Częstochowa oraz betonowe w tunele na S52 w Krakowie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności