Wygraj bilety na koncert w Krakowie [KONKURS]

Wygraj bilety na koncert w Krakowie [KONKURS]

Konkurs zakończony. Bilety zostały wysłane do zwycięzców.

reklama

Wygraj bilety na koncert! Zapraszamy do udziału w pierwszym naszym konkursie w 2023 roku. Tak jak obiecaliśmy na naszym fanpage CowKrakowie.pl, mamy dla was zaproszenia na koncert.

reklama

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia w krakowskim Kinie Kijów odbędzie się kolędowanie polskiej publiczności z grupą TGD. TGD, Ania Karwan i Mateusz Ziółko w trasie „Kolędy Świata” zagrają w Krakowie!

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż podczas zbliżającej się trasy koncertowej. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego i roztańczonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.   

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie (na godzinę 19:00). Wygraj bilety na koncert!

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych biletów, to wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Zgłoszenia prosimy wysłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, tytuł „Kolędy Świata”. Nagrodzimy dwa pierwsze, poprawne maile. Bilety zostaną przesłane zwycięzcom w formacie PDF. Na wasze zgłoszenia czekamy dziś do godziny 20:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej do 14 stycznia, do godziny 18:00.

A to pytanie konkursowe:

Czy CowKrakowie.pl jest na Instagramie?

Powodzenia!

Informacje z Krakowa:

Takie gwiazdy wystąpią w Krakowie w 2023 roku

Są uwielbiani na całym świecie. Zagrają w TAURON Arenie Kraków

W Krakowie usłyszymy najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności