Urodziny w Laserparku – brzmi jak plan!

Artykuł partnera
Urodziny w Laserparku – brzmi jak plan!

Urodziny w Laserparku – brzmi jak plan!

Jak zorganizować urodziny dla nastolatków, dzieci, albo… dorosłych? Nic prostszego — wystarczy tylko znać odpowiedni adres: Bosaków 5A. To tam bowiem mieści się teraz Laserpark – najlepsze miejsce rozrywki w Krakowie. Jeśli chcecie się dowiedzieć, ile możecie zyskać, wybierając to miejsce na imprezę, co myślą o nim inni krakowianie oraz jak wyglądają urodziny w Laserparku, zapraszamy do lektury!

reklama

Urodziny w Laserparku… jak to zrobić?

W zasadzie zorganizowanie urodzin powinno być proste: wystarczy kupić tort, zaprosić gości i… no właśnie. Trzeba jeszcze zaproponować im jakieś atrakcje – w przeciwnym razie wszyscy będą siedzieć z nosami w telefonach. Znacie to?

reklama

Impreza urodzinowa w Laserparku to dużo więcej niż zwykłe spotkanie: to gra w laserowy paintball, integracja, zabawa i fantastyczne wspomnienia. To także aktywnie spędzony czas, dzięki czemu można bez wyrzutów sumienia zjeść ten dodatkowy kawałek tortu – przecież podczas gry kalorie spalą się same.

Aby zorganizować urodziny w Laserparku, nie trzeba nawet wstawać zza biurka. Wystarczy zadzwonić, napisać maila lub wiadomość przez messengera i zarezerwować dogodny termin. Szybko i wygodnie. Przyznajcie, że to dużo prostsze, niż organizowanie imprezy w domu, ogarnianie zakupów, serwetek, dekoracji, gotowanie, sprzątanie itp.

Na tym jednak nie koniec. Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na urodziny w Laserparku, nasza załoga ma już duże doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Z chęcią podpowie Wam to i owo, da namiary na zaprzyjaźnioną pizzerię, zasugeruje, jak zorganizować czas. Krótko mówiąc, sprawi, żeby wszyscy bawili się doskonale i wyszli z imprezy zadowoleni, pojedzeni oraz szczęśliwi.

Kto może skorzystać?

Urodziny w Laserparku to świetna opcja dla ludzi w każdym wieku:

  • dla dzieci szkolnych: wiemy z dobrego źródła, że nic tak nie poprawia notowań w klasie, jak fajne urodziny,
  • dla nastolatków: młodzi nie chcą urodzin „z ciotkami”, a na wyjście z kolegami na miasto wciąż jeszcze za wcześnie,
  • dla dorosłych: Laserpark to miejsce na osiemnastkę, ale też na 20., 30., 50. i… setne urodziny. W końcu wiek to tylko liczba, a tak zwani dorośli często okazują się zaskakująco dobrymi graczami i wymiatają lepiej od własnych wnuków. 

Często zdarza się, że urodziny w Laserparku organizują ludzie, którzy wcześniej byli tu w zupełnie innych okolicznościach. Niektórzy po prostu podwozili swoje pociechy na cudzą imprezę i pomyśleli: wow, też tak chcemy! Inni przypadkowo wpadli na kawę i zachwycili się możliwościami, jakie stwarza to miejsce. Jeszcze inni – żegnali tutaj wolność kolegi lub koleżanki, bo wiele osób robi wieczory kawalerskie w Laserparku. Panieńskie również.

Laserpark oczami mieszkańców Krakowa

Krakusi kochają swoje miasto i chyba możemy to zrozumieć. Tym bardziej cieszy więc fakt, że Kraków to już nie tylko muzea i zabytki. To też życie, nowoczesność, dobra energia i mnóstwo zabawy. Laserpark na stałe wpisał się już w rozrywkową mapę miasta. Oczywiście odwiedzają go nie tylko Krakowianie, ale też ludzie z innych miejscowości, a nawet krajów. Co ich łączy? Prosta rzecz: chęć spędzenia czasu w aktywny, nietuzinkowy sposób, i to niezależnie od pogody.

Co ważne, Laserpark to miejsce otwarte i dostępne dla wszystkich. Można tu łatwo podjechać, wewnątrz nie ma schodów, a podłoga jest płaska (to ważne dla rodziców mających dzieci w różnym wieku). Są też udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, np. przystosowana dla nich toaleta. Załoga Laserparku dokłada starań, by każdy czuł się tu mile widziany.

Jeśli więc szukacie miejsca na urodziny w Krakowie i zastanawiacie się, czy jest to opcja dla Was – po prostu przyjdźcie i sprawdźcie. Napijcie się naszej pysznej kawy. Dajcie sobie czas na zabawę i zrobienie czegoś, co w przyszłości będziecie wspominać z uśmiechem na ustach. Do zobaczenia!

LASERPARK – LASEROWY PAINTBALL

UL. BOSAKÓW 5A

31-476 KRAKÓW

WWW.LASERPARK.PL

TEL. 12 296 01 30

TEL. 604 423 174

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności