Ten koncert w Krakowie się nie odbędzie. Była niewielka sprzedaż biletów

Ten koncert w Krakowie się nie odbędzie. Była niewielka sprzedaż biletów

Koncert, który był zaplanowany na 8 marca w krakowskim Klubie Studio został odwołany. Jak informuje organizator Zaxidfest Agency, powodem odwołania wydarzenia jest niewielka sprzedaż biletów.

reklama

Koncert Sinatra Tribute zaplanowany w Klubie Studio został odwołany. Podczas wydarzenia muzycy mieli wykonać znane hity: „My Way”, „New York, New York”, „Fly Me to the Moon”, „That’s Life”, „Strangers in the Night”, „Moon River” i inne. Atmosfera Nowego Jorku ubiegłego wieku, jasne życie Broadwayu wraz z legendarnymi kompozycjami muzycznymi Franka Sinatry w projekcie „Sinatra. Tribute ” – tego niestety nie będzie.

reklama

Oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,

Mimo naszych najszczerszych chęci i ogromnego pragnienia spotkania z Państwem, niestety, w związku z niewielką liczbą sprzedanych biletów, zmuszeni jesteśmy odwołać trasę Sinatra Tribute zaplanowaną na marzec. Wszystkie środki za zakupione bilety zostaną zwrócone. Uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z komunikatami i instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez bileterię na której dokonano zakupu.

Obserwuj CowKrakowie.pl na Facebooku.

Więcej informacji koncertowych z Krakowa:

Takie gwiazdy wystąpią w Krakowie w 2023 roku

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności