Teatr Cieni TEULIS wystąpi w Krakowie [KONKURS]

Teatr Cieni TEULIS wystąpi w Krakowie [KONKURS]

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów wystąpi 30 stycznia w Krakowie. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs.

reklama

To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku! Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

reklama

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

W Krakowie grupa wystąpi 30 stycznia 2023 w Kinie Kijów.

KONKURS

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy szybki konkurs. Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Żeby mieć szansę na wygranie podwójnego zaproszenia wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

-O której godzinie rozpocznie się to wydarzenie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl

Nagrodzimy pierwsze, poprawne zgłoszenie. Bilety w formacie PDF prześlemy zwycięzcy najpóźniej w niedzielę, do godziny 20:00.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności