Przegrano walkę o życie suczki, która została znaleziona w Zabierzowie

Przegrano walkę o życie suczki, która została znaleziona w Zabierzowie

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przekazało przykrą wiadomość. Niestety nie udało się uratować suczki, która została znaleziona w Zabierzowie.

reklama

Przypomnijmy, kilka dni temu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poszukiwało właściciela psa, który został odkopany na jednej z budów na terenie Zabierzowa. Niestety nie udało się uratować suczki, o której pisały w ostatnich dniach media.

reklama

[Stanowisko policji w sprawie odnalezienia psa KLIKNIJ]

Komunikat KTOZ:

Niestety przegraliśmy walkę o życie Nadii. Próbowaliśmy wszystkiego i wszystkie możliwe środki zostały wyczerpane. Nasze schronisko absolutnie nie prowadzi polityki usypiania zwierząt – zwierzę jest usypiane tylko i wyłącznie wtedy, kiedy bardzo cierpi i nie ma już nadziei, a przedłużanie jego życia byłoby znęcaniem się. W tym przypadku musieliśmy już pozwolić Nadii odejść. Walczyliśmy o jej życie przez prawie tydzień, odkąd trafiła do nas w opłakanym stanie. Wszystkim, którzy zarzucają nam, że być może decyzja o eutanazji jest zbyt pochopna, odpowiadamy stanowcze NIE. Chcielibyśmy być cudotwórcami, niestety nimi nie jesteśmy. Jednocześnie dziękujemy Wszystkim, od których płyną słowa otuchy i wsparcia w obliczu hejtu, jakiego doznajemy w związku z zaistniałą sytuacją i ogromnej medialnej nagonki na naszą organizację.

Więcej informacji z Krakowa:

Fałszywa lekarka i pracownica ZUS grasowały w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności