Policja prosi o pomoc w identyfikacji tych mężczyzn. Uciekli BMW

Policja prosi o pomoc w identyfikacji tych mężczyzn. Uciekli BMW

Małopolska Policja prosi o pomoc w identyfikacji podejrzewanych o kradzież z włamaniem. Do zdarzenia doszło 16 stycznia w Limanowej.

reklama

W komunikacie przesłanym do mediów, policja zwraca się o pomoc w identyfikacji podejrzewanych o kradzież z włamaniem. Do zdarzenia doszło 16 stycznia w Limanowej przy ul. Rynek. Trzech sprawców ukradło telefony komórkowe oraz laptopy, a następnie odjechali samochodem marki BMW serii 3. Straty oszacowano na kwotę około 100 tys. zł.

reklama

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o związek z tą kradzieżą. Poszukiwane są także osoby, które mają informacje o samochodzie marki BMW serii 3 prawdopodobnie koloru granatowego na holenderskich tablicach rejestracyjnych (koloru żółtego): nr: 97-JK-XG.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod tel. 47-83-45-400 lub 112.

Wizerunek sprawców:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności