Pluszowe misie ponownie pofruną na taflę lodowiska. Przed nami świetna akcja w Krakowie

Pluszowe misie ponownie pofruną na taflę lodowiska. Przed nami świetna akcja w Krakowie

Wielkimi krokami zbliża się kolejna akcja „Teddy Bear Toss”, która odbędzie się na lodowisku przy ul. Siedleckiego 7. Każdy z kibiców, który przyniesie ze sobą pluszową maskotę, kupi bilet za symboliczną złotówkę.

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku po raz dziewiąty odbędzie się akcja „Teddy Bear Toss”, podczas której pluszowe misie pofruną na taflę lodowiska Comarch Cracovia. Każdy z kibiców, który przyniesie ze sobą pluszową maskotę, zakupi bilet za symboliczną złotówkę. Promocyjne wejściówki można nabywać również w systemie online – W TYM MIEJSCU, jednak będą one ważne tylko z maskotką. (Maskotkę wraz z promocyjnym biletem należy okazać ochronie przy wejściu)

reklama

Jakie maskotki można przynieść na akcję Teddy Bear Toss” ?

Pluszaki muszą być nowe i szczelnie zapakowane w foliowy woreczek, tak by po rzuceniu na taflę nie uległy zawilgoceniu. Następnie po pierwszej bramce dla Comarch Cracovii, a w przypadku braku goli drużyny, po ostatniej syrenie maskotki zostaną rzucone na taflę.

reklama

Maskotki zostaną przekazane małym pacjentom Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – Prokocimiu oraz krakowskim Domom Dziecka.

To jednak nie wszystko! 12-krotni mistrzowie Polski wystąpią w tym dniu w unikatowych bluzach, które zostały zaprojektowane we współpracy z Klubem oraz sfinansowane przez kibiców. Koszulki po meczu zostaną wystawione na aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na grupy młodzieżowe Akademii Hokejowej Cracovia CANPACK.

Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w zabawie i wsparciu potrzebujących!

Fot. Cracovia
Fot. Cracovia
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności