Park Wodny rozdaje kupony. Dzięki nim można taniej skorzystać z hali basenowej [SZCZEGÓŁY]

Park Wodny rozdaje kupony. Dzięki nim można taniej skorzystać z hali basenowej [SZCZEGÓŁY]

Dziś, 30 stycznia rozpoczął się program „Bezpieczny Kraków” edycja zima 2023. Dla dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku do 16 lat wydawane będą kupony uprawniające do zakupu biletu na 1,5 godzinny pobyt w hali basenowej w cenie 10,00 zł.

reklama

W ramach programu Urzędu Miasta Krakowa pn. “Bezpieczny Kraków” w okresie 30 stycznia do 10 lutego br. (od poniedziałku do piątku) dla dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku do 16 lat wydawane będą kupony uprawniające do zakupu biletu na 1,5 godzinny pobyt w hali basenowej w cenie 10,00 zł.

reklama

Kupony wydawane będą w obiekcie, przy windzie, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci poniżej 7 roku życia na podstawie ustnego oświadczenia rodzica, w godz. od 8:00 do rozładowania kolejki (lub do wyczerpania limitu).

Po rozładowaniu kolejki do godz. 10:00, jeżeli zostaną kupony, będzie je można odebrać w Informacji Parku Wodnego (parter).

W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+

Odbiór kuponów rabatowych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ odbywa się w Informacji Parku Wodnego w godzinach 8.00 – 10.00.

Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi posiadać dokument w postaci Kart Rodzinnych wszystkich osób, dla których chce pobrać kupon.

Limit dzienny wynosi 700 kuponów.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności