Nocny pożar w Słomnikach [ZDJĘCIA]

Nocny pożar w Słomnikach [ZDJĘCIA]

Strażacy z Krakowa brali udział w akcji gaśniczej w Słomnikach. Zgłoszenie o rozwiniętym pożarze służby otrzymały wczoraj około godziny 23:30. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

reklama

W środę, 11 stycznia około godziny 23:30 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie Słomnik w jednym z budynków gospodarczych. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy z OSP Słomniki, którzy rozpoznali, że w pomieszczeniu kotłowni panuje rozwinięty pożar, a w całym obiekcie występuje silne zadymienie. Druhowie po odłączeniu zasilania w energię elektryczną przystąpili do akcji gaśniczej.

reklama

Po chwili dojechało wsparcie z Krakowa

Po kilku minutach dojechali strażacy z krakowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 7, którzy do budynku wprowadzili dwie roty w aparatach ochrony układu oddechowego, w celu całkowitego ugaszenia pożaru.

Następnie strażacy wynieśli i przelali spalone wyposażenie pomieszczenia objętego pożarem, a cały obiekt oddymiono i skontrolowano za pomocą kamery termowizyjnej i detektora wielogazowego.

Na szczęście w wyniku pożaru w Słomnikach nie stwierdzono osób poszkodowanych.

Na miejscu pojawił się także Oficer Operacyjny SKKM, a także dojechały zastępy z JRG 5 Kraków, OSP Waganowice-KSRG, OSP Niedźwiedź.

Zobacz więcej informacji z Krakowa:

Mieszkańcy Krakowa chcą ograniczenia godzin sprzedaży alkoholu 
Obywatel Ukrainy był przekonany, że chytrze zadziałał. W efekcie trafił do więzienia
Platforma sprzedażowa Shopee.pl w piątek kończy działalność

Obserwuj CowKrakowie.pl na Facebooku.

Pożar w Słomnikach
Pożar w Słomnikach. Fot. JRG7
Pożar w Słomnikach
Pożar w Słomnikach. Fot. JRG7
Pożar w Słomnikach
Fot. JRG7
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności