Miejsce na wieczór panieński – Laserpark na Bosaków 5a

Artykuł partnera
<strong>Miejsce na wieczór panieński – <a href=http://laserpark.pl/ >Laserpark na Bosaków 5a</a></strong>

Faceci zawsze mają łatwiej – w kwestii organizacji imprez też. Z jakiegoś powodu oferta rozrywek dla nich jest dużo ciekawsza niż dla dziewczyn. Czyżby świat myślał, że wieczór panieński to posiadówka przy herbatce? Na szczęście jest w Krakowie miejsce, które przełamuje ten stereotyp. Laserpark na Bosaków to propozycja dla dziewczyn, które wiedzą, czego chcą — a chcą dobrej zabawy!

reklama

Jak zorganizować wieczór panieński?

To bardzo proste. Wystarczy tylko zebrać ekipę (z tym pewnie nie będzie problemu), wybrać datę, zadzwonić lub napisać do nas – i gotowe! Doskonała zabawa, niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia – to macie, jak w banku. Pamiętajcie, Laserpark to miejsce nie tylko dla facetów: przeciwnie, dziewczyny często grają w laserowy paintball duuuużo lepiej. Jak to możliwe? My też nie wiemy, ale fakty mówią same za siebie.

reklama

Jak wygląda wieczór panieński w Laserparku? To zależy od preferencji uczestniczek. Zwykle jednak przebieg imprezy jest następujący: około 30 minut przed Waszym przybyciem szykujemy stoły z poczęstunkiem. Czeka na Was osobna sala VIP, gdzie nikt niepowołany nie ma wstępu. Kiedy wszystkie dziewczyny są już na miejscu, rozpoczyna się pierwsza gra, która trwa pół godziny. Potem jest przerwa na odpoczynek i jedzenie. Po niej możecie zagrać kolejny raz – zwykle są trzy gry po 30 minut, ale nie jest to normą. Wszystko zależy od Was. Wybór menu z naszej zaprzyjaźnionej restauracji – również. Pamiętajcie, że organizując wieczór panieński w Laserparku na Bosaków, możecie też korzystać z naszej innej atrakcji – laserowego labiryntu.

Wieczór panieński w Laserparku — FAQ

Ponieważ niektóre z Was mogą być w Laserparku po raz pierwszy, przygotowaliśmy krótką ściągę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

  • Jak wygląda gra w Laserparku?

W zależności od tego, jaki scenariusz wybierzecie, możecie grać każda na każdą albo podzielić się na dwie drużyny. Możecie też wypróbować obydwie opcje.

  • Jak się ubrać do Laserparku?

Jak tylko chcecie — ważne, żeby było Wam wygodnie. Podczas gry jest dość ciepło, więc najlepiej sprawdzą się T-shirt, jeansy i buty na płaskim obcasie. Mały tip: jeśli wybierzecie ciemne kolory ubrań, zwiększycie swoje szanse na zwycięstwo.

  • Czy gra wymaga siły fizycznej?

Absolutnie nie. Laserpark na Bosaków odwiedzają nawet dzieciaki z podstawówki – „broń” jest lekka, w dodatku jest przymocowana do kamizelki. Nawet jeśli wypuścicie ją z rąk, nie spadnie na podłogę.

Gotowe na wystrzałowy wieczór panieński?

Zorganizowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego jeszcze nigdy nie było tak proste. Odwiedzając Laserpark na Bosaków, nie musicie martwić się o jedzenie, atrakcje, czy nastrój. My zatroszczymy się o wszystko. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin – napiszcie lub zadzwońcie do nas. Chętnie odpowiemy na wasze pytania i ustalimy szczegóły.

LASERPARK – LASEROWY PAINTBALL

UL. BOSAKÓW 5A, 31-476 KRAKÓW

WWW.LASERPARK.PL ,TEL. 12 296 01 30, TEL. 604 423 174

reklama
  • Urodziny w Laserparku – brzmi jak plan!

    reklama Urodziny w Laserparku – brzmi jak plan! Jak zorganizować urodziny dla nastolatków,…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności