Krakowski Ogród Zoologiczny przygotował świetną propozycję na ferie

Krakowski Ogród Zoologiczny przygotował świetną propozycję na ferie

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji krakowski Ogród Zoologiczny przygotował świetną propozycję dla najmłodszych mieszkańców Krakowa.

reklama

ZOO zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zimowe spotkania ze zwierzętami, które odbywać się będą w czasie ferii od 30 stycznia do 12 lutego. Edukatorzy w czasie wycieczek zabiorą uczestników na „Zimową ścieżkę zwiedzania”. Opowiedzą nie tylko o gatunkach przystosowanych do trudnych, mroźnych warunków, ale także o egzotycznych, które można zobaczyć w ciepłych pawilonach. W programie wycieczki jest także karmienie zwierząt w minizoo.

reklama

Weź udział w wycieczce

Zajęcia w ogrodzie zoologicznym rozpoczynają się w dni powszednie, o godz. 12.00 przed bramą główną. Wycieczki w czasie ferii zimowych są bezpłatne. Należy jednak wykupić bilet wstępu do zoo.

Nową propozycją dla całych rodzin jest spotkanie oko w oko z wielkimi bezkręgowcami w żyrafiarni. Będzie można zobaczyć m.in. sympatycznego Albina – przedstawiciela największych ślimaków lądowych świata i fascynujące, egzotyczne owady. Uczestnicy dowiedzą się ciekawostek na temat ich życia w środowisku naturalnym i w amatorskich hodowlach.

Zajęcia trwają ok. 50 min. i są płatne: dzieci do 15 lat – 5 zł, młodzież i dorośli – 7 zł plus bilety wstępu do zoo.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Chętnych proszeni są o kontakt pod nr 12 425 35 51 (wew. 61) lub maila z nr telefonu na adres pr@zoo-krakow.pl. Pracownicy ogrodu zoologicznego oddzwonią i wspólnie z zainteresowanym ustalą datę zajęć

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności