Każdy w wieku 6-24 lat będzie mógł za darmo skorzystać z lodowiska przed NCK [SZCZEGÓŁY]

Każdy w wieku 6-24 lat będzie mógł za darmo skorzystać z lodowiska przed NCK [SZCZEGÓŁY]

Codziennie w trakcie ferii zimowych, w dniach 28 stycznia – 12 lutego, każdy w wieku 6-24 lat będzie mógł skorzystać z darmowych ślizgawek odbywających się w godzinach przedpołudniowych na lodowisku przed Nowohuckim Centrum Kultury.

reklama

Specjalne wejściówki należy odbierać w kasie Lodowiska NCK (bezpośrednio przed wybraną ślizgawką). Wejściówka uprawnia do bezpłatnego skorzystania z lodowiska oraz darmowego wypożyczenia łyżew, kasku i pingwinka. Liczba wejściówek (oraz sprzętu) jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!

reklama

Godziny ślizgawek:

9.00-9.45, 9.45-10.30, 11.00-11.45, 11.45-12.30.

Dla łyżwiarzy przewidziano także dodatkowe atrakcje:

– zabawy na lodzie i szlifowanie sportowych umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora łyżwiarstwa (podczas ślizgawek o g. 9.00 i 9.45)

– gry, zabawy i konkurencje pełne humoru animowane przez Adama Grzankę, nowohuckiego konferansjera, stand-upera, lokalnego działacza i hokeistę (podczas ślizgawek o g. 11.00 i 11.45).

Możliwość wejścia dla grup zorganizowanych – tylko po wcześniejszej rezerwacji.

Projekt realizowany we współpracy z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

Projekt Kraków Wspólnie jest organizowany przez Fundację Internationaler Bund Polska przy współpracy z Wydziałem Edukacji UMK, finansowany przez  Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

Mobilne lodowisko o powierzchni 800 m2 działa powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa i wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zlokalizowane jest na skwerze przed budynkiem NCK, tuż obok Placu Centralnego. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu stanowi doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całych rodzin oraz przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i liceów.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności