Już za kilka dni kolejna światowa gwiazda wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Już za kilka dni kolejna światowa gwiazda wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Już niebawem Kraków odwiedzi kolejna światowej sławy gwiazda muzyki. W TAURON Arenie Kraków zaśpiewa Michael Bublé. Koncert zorganizowany zostanie przez Live Nation Polska.

reklama

27 stycznia 2023 roku Michael Bublé wyrusza w trasę koncertową – Higher Tour 2023! W naszym mieście wystąpi już 10 lutego 2023 roku.

reklama

Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records i jest tak teraz – po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani mogą się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

reklama
  • Michael Bublé wystąpi w Krakowie

    reklama Organizator Live Nation ogłosił kolejny koncert, który odbędzie się w TAURON Areni…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności