Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów świetną akcję

Materiały prasowe
Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów świetną akcję

Galeria Bronowice przygotowała dla swoich klientów akcję, w której do zgarnięcia będą wyjątkowe nagrody – wystarczy wykazać się swoją zręcznością!

reklama

Klienci, którzy 20 lub 21 stycznia odwiedzą Galerię Bronowic,  będą mieli okazję wziąć udział w niecodziennej zabawie i zdobyć atrakcyjne nagrody. Aby przystąpić do gry, wystarczy zrobić w centrum handlowym zakupy za min. 100 zł, a następnie udać się do Punktu Obsługi Promocji i okazać dowód zakupu oraz zainstalowaną aplikację Galerii Bronowice. 

reklama

Ponadto każdy uczestnik będzie musiał wykazać się zręcznością, ponieważ zabawa polega na złapaniu jednej z kolorowych śnieżynek, kręcących się w maszynie wirującej. Czas przeznaczony na to zadanie wynosi jedynie 15 sekund. Kolor uchwyconej śnieżynki oznaczać będzie jedną z nagród, a wśród nich znajdą się karty podarunkowe do Galerii Bronowice o wartości 50 zł, atrakcyjne upominki oraz karty rabatowe do jednego z najemców centrum handlowego.

„Wiromat” stanie w strefie eventowej Galerii Bronowice, na poziomie 0. Zarówno w piątek, jak i sobotę będzie można przystąpić do zabawy w godz. 12:00 – 20:00.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności