300 nowych miejsc pracy. Firma zapewnia bezpłatny transport z Krakowa

300 nowych miejsc pracy. Firma zapewnia bezpłatny transport z Krakowa

Firma MAN Trucks lokalizowana w Niepołomicach otwiera 300 nowych miejsc pracy. Zatrudnione osoby, poza podstawowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na premie, dofinansowanie do stołówki pracowniczej oraz pakiet benefitów pozapłacowych. Firma zapewnia również transport.

reklama

Firma MAN Trucks, zlokalizowana w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, otwiera właśnie nowe linie produkcyjne, rozbudowuje swoje zespoły, a co za tym idzie – poszukuje rąk do pracy. MAN Trucks jest obecny na małopolskim rynku pracy od 16 lat i obecnie zatrudnia ponad 2000 osób. W podkrakowskiej miejscowości znajduje się jedna z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie, a powstające tam pojazdy trafiają do klientów w całej Europie.

reklama

Nowe miejsca pracy

Teraz organizacja otwiera nowe miejsca pracy, zatrudnienie znajdzie nawet 300 pracowników, głównie na stanowiskach związanych z produkcją, montażem, logistyką oraz magazynowaniem. Mile widziani są kandydaci z uprawnieniami na wózki widłowe oraz z prawem jazdy kategorii C, a także operatorzy maszyn i elektromechanicy. MAN Trucks poszukuje kandydatów z doświadczeniem, ale otwiera się również na osoby bez niego, oferując możliwość uzyskania uprawnień między innymi na pracę przy suwnicach, czy żurawiach.

Na chętnych do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem, czeka pakiet premiowy oraz benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych, dodatek do wakacji i na pranie odzieży roboczej. W organizacji funkcjonuje również system płatnych poleceń.

Bezpłatny transport

Firma oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego z okolicznych miejscowości, takich jak Niepołomice, Wieliczka, Kraków, Nowa Huta, Gdów, Bochnia, Brzesko, Nowy Wiśnicz, Szczurowa, Proszowice, Dobczyce, Tarnów czy Kazimierza Wielka.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w regionie województwa małopolskiego mogą aplikować na ogłoszenia na stronie internetowej www.manpower.pl, składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres praca.niepolomice@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu: 668 341 729.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności