24-latek został zatrzymany na Grzegórzkach. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Zatrzymany mężczyzna

Krakowscy policjanci zatrzymali na terenie Krakowa 24-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

18 stycznia br. tuż po godzinie 12, policjanci przejeżdżając przez jedną z ulic na Grzegórzkach, zauważyli samochód w którym, według posiadanych informacji, jego właściciel miał ukrywać narkotyki. Kryminalni natychmiast zatrzymali pojazd kierowany przez 24-latka.

Po otwarciu drzwi policjanci od razu wyczuli charakterystyczny zapach marihuany wydobywający się z samochodu. W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze znaleźli kilkanaście woreczków strunowych z suszem roślinnym. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego komisariatu. Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny na krakowskiej Krowodrzy.

W trakcie przeszukania lokalu funkcjonariusze również znaleźli susz roślinny, znajdujący się w kilku workach foliowych oraz dwie wagi elektroniczne i dwie zgrzewarki do folii. Po przebadaniu zabezpieczonego suszu za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że jest to marihuana. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 330 gramów tego narkotyku.

Zatrzymany 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

Narkotyki
Fot. Policja
Narkotyki
Fot. Policja
Narkotyki
Fot. Policja
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności