Zobacz film Avatar-Istota Wody w wygodnym fotelu VIP [KONKURS]

Zobacz film Avatar-Istota Wody w wygodnym fotelu VIP [KONKURS]

Konkurs zakończony. Bilety zostały przesłane do zwycięzców. Prosimy sprawdzić maila.

Mamy świetną wiadomość dla naszych czytelników. Ostatni nasz konkurs, w którym do wygrania było zaproszenie na film Avatar-Istota Wody cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że nie pozostało nam nic innego jak rozdać kolejne bilety.

Tym razem mamy dla was nie jedno, a trzy podwójne zaproszenia i to z miejscami VIP do krakowskiego Multikina. Bilety obowiązują na seans Avatar-Istota Wody 3D, który odbędzie się w najbliższy czwartek 29 grudnia o godzinie 20:15.

Miejsca VIP w Multikinie

W ofercie kin sieci Multikino na widzów czekają wygodne i luksusowe fotele VIP. Są one zlokalizowane w wybranej części sali zapewniając najlepszą widoczność ekranu. Fotele VIP są wykonane ze skóry oraz mają szersze podłokietniki z elementami drewna.

Co zrobić aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych zaproszeń? Wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE: Kto jest reżyserem filmu Avatar-Istota Wody?

PS: Będzie nam miło jak zaczniecie nas obserwować na Instagramie – LINK

Na wasze zgłoszenia czekamy do końca dzisiejszego dnia. Zwycięzców powiadomimy najpóźniej 29 grudnia do godziny 12:00. Bilety w formacie PDF zostaną przesłane w odpowiedzi na maila konkursowego.

Nagrodzimy trzy pierwsze, poprawne odpowiedzi, które zostaną przesłane do nas na adres konkurs@cowkrakowie.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności