Wygraj podwójne zaproszenie do ENERGYLANDII [Konkurs]

Konkurs zakończony.

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze zmienił się w niesamowicie bajeczną krainę, pełną świątecznej atmosfery i przede wszystkim świetnej zabawy!

Na terenie Parku powstał największy w Polsce ogród świateł, który swoimi iluminacjami zawróci w głowie każdego małego, jak i dużego Gościa! Świetlne dekoracje prowadzą każdego od samego wejścia, poprzez wszystkie alejki i zakamarki! 

Zimowy sezon i Winter Kingdom to świetna zabawa, rodzinny czas, niesamowite kolejki górskie, bajeczne karuzele i niespotykane widoki! Wszystko to czeka na każdego Gościa w Energylandii, największym, Rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie do Energylandii na Winter Kingdom.

UWAGA! Zaproszenie można zrealizować zgodnie z kalendarzem otwarcia Winter Kingdom w Energylandii.

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego biletu do Energylandii – wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe.

  • Do kiedy w Energylandii trwa Winter Kingdom?
  • Napisz z jakiej atrakcji i dlaczego chcesz najbardziej skorzystać w Energyladnii.
  • Wymień minimum jedną atrakcję, która pojawiła się na Winter Kingdom.

Zgłoszenia konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule maila należy wpisać „Energylandia” (zgłoszenia z innym tytułem nie będą brane pod uwagę)

Na wasze maile czekamy do 25 grudnia, do godziny 12:00. Nagrodzimy jedno poprawne i najciekawsze zgłoszenie. Zwycięzcę powiadomimy o wygranej najpóźniej do 26 grudnia – do końca dnia. Dwa bilety zostaną przesłane w formacie PDF.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności