Wawel Truck już w tę sobotę odwiedzi CH Serenada!

Już w najbliższą sobotę (3 grudnia) w godz. 12:00 – 19:00 w okolicy Centrum Serenada w Krakowie będzie można odwiedzić Wawel Truck – interaktywną ciężarówkę pełną słodkości i dobrej zabawy! W środku pojazdu czeka moc atrakcji dla dzieci, między innymi interaktywne aplikacje.

Odkryj słodki świat!

Magiczny, mobilny świat marki Wawel w tę sobotę będzie czarował w okolicy Centrum Serenada w Krakowie w godz. 12:00 – 19:00. Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji! Towarzyszami podróży są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do słodyczy marki. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej słodkiej strefy, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

Wawel Truck wróci do Krakowa

Jeszcze w grudniu Wawel Truck powróci do Krakowa. Tym razem słodka ciężarówka w dniach 20 – 21 grudnia będzie czekała przy Operze Krakowskiej. Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności