TGD, Ania Karwan i Mateusz Ziółko w trasie „Kolędy Świata” zagrają w Krakowie dwa koncerty!  

fot. Maciej Chomik
TGD, Ania Karwan i Mateusz Ziółko w trasie „Kolędy Świata” zagrają w Krakowie dwa koncerty!  

Ulubione kolędowanie polskiej publiczności z grupą TGD coraz bliżej! W Kinie Kijów, 12.01.2023 r. o godz. 16.30 i 19.00 usłyszymy Kubę Badacha oraz TGD. Na rynku jest już dostępny nowy album „Kolędy Świata 3”, w którym muzycy dzielą się doświadczeniem kolęd całego globu. Bilety są już w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.   

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż podczas zbliżającej się trasy koncertowej. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego i roztańczonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.   

fot. Maciej Chomik

Na rynku ukazały się już teledysk „Ocaleni” wspierający akcję Caritas Polska „Rodzina – Rodzinie – Ukraina”. W dniu premiery płyty światło dzienne ujrzał też teledysk do utworu „Zostań” zrealizowanego z towarzyszeniem solistów – Ani Karwan, Ani Świątczak, Kuby Badacha i Mateusza Ziółko.  

Najnowszy projekt TGD to muzyczne doświadczenie nie tylko polskich czy europejskich kolęd, to także doświadczenie muzyczne całego globu. Mamy kolędę indyjską, afrykańską, współczesne utwory świąteczne oraz autorskie piosenki. Podglądamy, jak okres świąteczny przeżywają ludzie na całym świecie, nawet tam, gdzie chrześcijaństwo nie jest dominującą religią – mówi Filip Wojnar, manager zespołu TGD – Jak zawsze to wielka radość i wyczekiwanie, które temu towarzyszy. Mamy nadzieję, że te utwory będą podnosić Was na duchu i cieszyć ucho.  

Link do teledysku „Zostań”:  

Ania Karwan to szerszej publiczności dała się poznać w VII edycji programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym dotarła do ścisłego finału. Trzy lata później została zwyciężczynią konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Pochodzący z albumu „Ania Karwan” przebój „Słucham Cię w radiu co tydzień” przyniósł Artystce aż trzy nagrody – za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.  Obecnie Ania jest w trakcie nagrań do drugiej płyty, niedawno premierę miały jej dwa nowe single – „Swobodnie” oraz piosenka o przewrotnym tytule „Papierosy”.   

Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów, którego polska publiczność poznała dzięki udziałowi w III edycji programu „The Voice Of Poland”. Jego debiutancka płyta „Na nowo” z 2017 roku osiągnęła status złotej w dniu swojej premiery. W sierpniu 2022 roku Artysta zaprezentował najnowszy singiel „Vis-à-vis”, który jest zapowiedzią drugiego albumu artysty.

Zespół TGD to jeden z najpopularniejszych w Polsce chórów popowo-gospelowych, który świętuje 40-lecie działalności. Grupa ma na koncie ponad 10 studyjnych albumów, z których wydany w 2011 roku „Liczy się każdy dzień” oraz „Uratowani” pokryły się złotem. Na przestrzeni lat chór współpracował z wieloma polskimi artystami i artystkami, m.in. tworząc przebojowe „Gloria” z Katarzyną Cerekwicką, Kasią Moś, Kubą Badachem i Mietkiem Szcześniakiem, „Jedyna taka noc” z Katarzyną Cerekwicką, Anią Karwan, Marcinem Sójką i Krzysztofem Iwanczeko, czy „Pierwsza Gwiazdka” nagrane wspólnie z Natalią Kukulską, Mariką, Natalią Niemen, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem.   

Bilety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.   

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.  

Fot. M. Surovy
fot. Dorota Czoch
fot. Maciej Chomik
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności