Teatr Cieni TEULIS wystąpi w Krakowie

Teatr Cieni TEULIS wystąpi w Krakowie

Światowej sławy ukraiński Teatr Cieni TEULIS, ceniony w wielu krajach Europy i innych kontynentów, już niebawem dotrze do Polski! W Krakowie grupa wystąpi 30 stycznia 2023 w Kinie Kijów.

To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku!

Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

Więcej informacji dostępnych jest na: https://pankoncert.pl/teatr-cieni-teulis/

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności