Teatr Baniek Mydlanych odwiedzi Kraków. Zostały ostatnie bilety!

Teatr Baniek Mydlanych odwiedzi Kraków. Zostały ostatnie bilety!

Teatr Baniek Mydlanych ponownie odwiedzi nasze miasto! Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, o godz. 13.00 w Kinie Kijów czekać na was będzie niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny.

reklama

O spektaklu:

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

reklama

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody!

Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…

Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

Uwaga:

* Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

* Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Ważne informacje:

  • czas trwania występu – 1 godzina
  • dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

Więcej informacji i bilety dostępne są tutaj.

reklama
  • Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko

    Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Ta…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności