Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką do Krakowa

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką do Krakowa. Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami. 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów.

To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake’a.

Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w dniach 16-18 grudnia 2022 r. 

Bilety dostępne są na www.alterartshow.pl oraz www.pawpatrollive.com.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności