Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” w Krakowie [KONKURS]

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką do Krakowa. Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami. 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów.

To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake’a.

Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w dniach 16-18 grudnia 2022 r. 

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie się w piątek 16 grudnia, o godzinie 11:00.

Aby mieć szansę na wygranie, wystarczy wykonać zadanie konkursowe:

-Narysuj swoją ulubioną akcję, w której udział biorą pieski.

UWAGA! Chcemy żeby prace wykonane zostały przez dziecko. Rodziców za to prosimy o zrobienie zdjęcia pracy i wysłanie na adres konkurs@cowkrakowie.pl (również napiszcie co przedstawia rysunek)

Zgłoszenia przyjmujemy: 1 mail – 1 praca konkursowa. Jeżeli więcej pociech chce wziąć udział w naszym konkursie, prosimy o wysłanie kolejnego maila i dołączyć rysunek.

W tytule wpiszcie „Psi Patrol”. Na Wasze maile czekamy do 10 grudnia – do godziny 12:00.

Nasza redakcja nagrodzi najlepszą i najciekawszą pracę.

Zwycięzcę powiadomimy najpóźniej do 13 grudnia. Zaproszenia zostaną wysłane w formacie PDF.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności