Planowałeś wybrać się na koncert Celine Dion? Przeczytaj

Nie mamy dobrych informacji dla osób, które w przyszłym roku planowały wybrać się na koncert Celine Dion. Ze względu na dalszą rekonwalescencję Celine, która nadal dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych, artystka ogłosiła przełożenie wiosennych występów swojej europejskiej trasy Courage World Tour 2023. Koncerty zaplanowane od 24 lutego do 11 kwietnia 2023 roku, w tym także wydarzenia w Łodzi oraz w Krakowie ostatecznie odbędą się na wiosnę 2024.

Krakowski koncert przełożono na 10 marca 2024 roku.

Boli mnie, że nie będę gotowa w lutym na wznowienie mojej trasy po Europie – powiedziała Celine. – Tęsknię za wami wszystkimi… Byciem na scenie… występowaniem dla Was. Zawsze daję z siebie 100% kiedy gram swoje koncerty, ale nie mogę Wam tego teraz dać. Abym ponownie mogła dać z siebie wszystko podczas koncertów, nie mam innego wyjścia, jak skoncentrować się na moim zdrowiu i mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia – powiedziała artystka

Bilety zakupione będą honorowane w nowych terminach w 2024 roku. W przypadku dalszych pytań lub opcji dotyczących biletów, ich posiadacze powinni skontaktować się z punktami zakupu.

reklama
  • Fani będą zawiedzeni! Gwiazda odwołała koncert w Krakowie

    Nie mamy dobrych informacji dla osób, które czekały na koncert Celine Dion. Niestety gwiaz…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności