Ostatnia okazja na spotkanie z ekipą z Psiego Patrolu

To już ostatnia okazja spotkania z bohaterami Psiego Patrolu w niezwykłym przedstawieniu przepełnionym akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina może śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi pieskami.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” jest idealną rozrywką dla całej rodziny, dostarczającą dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwolającą im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake’a.

Opis spektaklu:

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem: Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta – pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych – na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

KRAKÓW, TAURON ARENA harmonogram przedstawień:

Piątek, 16.12 – 11:00

Sobota, 17.12 – 10:00; 13:30 i 17:00

Niedziela, 18.12 – 10:00; 13:30 i 17:00

Ostatnie bilety dostępne są na alterartshow.pl.

reklama
  • Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zwita do Krakowa!

    Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką do Krakowa.…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności