Mistrz skrzypiec André Rieu wystąpi w Krakowie!

Mistrz skrzypiec André Rieu, który sprawił, że muzyka klasyczna cieszy uszy milionów na całym świecie i uczynił walca międzynarodową sensacją, zapowiedział nowe koncerty w Polsce w ramach swojego World Tour 2023. Wystąpi w Gdańsku (7.06), Łodzi (8.06.), Krakowie (9.06.) i Gliwicach (10.06.)

Wszystkie koncerty zaczynają się o 19.30 a bilety dostępne na www.eventim.pl oraz na www.andrerieu.com.

Romantyczne i radosne koncerty mistrza André Rieu to mieszanka lekkiej klasyki, walców, muzyki filmowej i operowej oraz piosenek popowych w wykonaniu jego prywatnej i największej orkiestry na świecie – Johann Strauss Orchestra. Rieu sprawił, że tłumy piłkarskie kołysały się do Shostakovicha podczas kilku meczy Ligi Mistrzów, a jego światowe trasy koncertowe docierają do ponad pół miliona osób każdego roku.

„Kluczem są emocje”, mówi sam André Rieu. „Wszyscy są mile widziani na moich koncertach. Otwieramy nasze serca dla publiczności, a publiczność otwiera swoje serca dla nas. Każdej nocy moja orkiestra i ja widzimy ludzi tańczących i śpiewających w przejściach między trybunami, entuzjastycznych i beztroskich. Wspólnie spędzamy wieczory, których nie zapominamy. Kiedy ludzie piszą do mnie, że potrzebują dwóch tygodni, aby uspokoić emocje po moich koncertach, czyni mnie to najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!”

Trasy koncertowe André Rieu regularnie przewyższają sprzedaż najlepszych światowych gwiazd popu i rocka. Jego koncerty to także gratka wizualna, od widoku jego i jego muzyków wchodzących przez tłum i na scenę na początku koncertu, po wystawne kostiumy i ogromny ekran za orkiestrą wyświetlający piękne obrazy szyte na miarę przy każdej piosence, gwarantując magiczny wieczór dla całej rodziny. Filmy André na YouTube osiągnęły ponad miliard wyświetleń; 9 milionów fanów śledzi go na Facebooku a sam artysta sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie!

Już w czerwcu 2023 holenderski skrzypek i jego 60-osobowa orkiestra Johanna Straussa oraz wielu międzynarodowych solistów powróci wreszcie do Gdańska, Łodzi, Krakowa i Gliwic.

Weź udział w światowej trasie André Rieu i zdobądź bilety na ten niezapomniany wieczór na www.andrerieu.com.

André Rieu nie jest rozrywką tylko na jeden wieczór lecz na całe życie!

Magia Świąt: André Rieu przedstawia SILVER BELLS (CD/DVD) Premiera: 18 listopada 2022 r.

Zamów w przedsprzedaży! Boże Narodzenie to najwspanialszy czas w roku! Cieszą nas rozświetlone choinki, piętrzące się pod nimi prezenty i skradzione pocałunki pod jemiołą, ale trzeba przyznać, że gdyby nie radosna muzyka André Rieu, czegoś by na tym obrazku zabrakło. „Król Walca” z ogromną przyjemnością przedstawia swój najnowszy świąteczny album zatytułowany „SILVER BELLS”, którego światowa premiera odbędzie się 18 listopada 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że ta płyta CD/DVD będzie wymarzonym prezentem gwiazdkowym, a już z pewnością ucieszy wszystkich wiernych fanów André Rieu na całym świecie.

SILVER BELLS (CD & DVD) to kolekcja uwielbianych przez wszystkich i niezwykle romantycznych utworów, wśród których znajdują się takie świąteczne klasyki jak Santa Clause is Coming to Town; Let it Snow; It’s Beginning to Look a lot like Christmas; Slumber My Darling; Jingle Bell Rock; Waltz of the Flowers; Petersburg Sleigh Ride; Ave Maria i wiele, wiele innych.

André Rieu przygotował też specjalną niespodziankę dla swoich fanów. Dołączona płyta DVD zabierze ich w niezwykłą podróż do zimowej krainy czarów – André’s Winter Wonderland! Z wygodnego fotela w salonie będzie można delektować się niepowtarzalną atmosferą jego tradycyjnego koncertu bożonarodzeniowego, który został zarejestrowany na żywo w Maastricht, rodzinnym mieście muzyka.

Jak mówi sam André Rieu: „Chciałbym, aby wraz z płytą SILVER BELLS każda osoba na świecie przyjęła ode mnie życzenia miłości, pokoju i radości! Mam nadzieję, że każdemu spodoba się muzyka, romantyzm i magia zawarte na tej płycie. Mam też nadzieję, że te cudowne melodie napełnią wasze serca ciepłem i zachęcą do tańca wokół bożonarodzeniowego drzewka. Razem z moją orkiestrą pragniemy życzyć wam wspaniałych świąt wypełnionych po brzegi muzyką”.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności