IKEA zwraca się do wszystkich klientów, którzy kupili ten produkt

"Sklep IKEA

Sieć sklepów IKEA wystosowała komunikat do klientów, którzy kupili krzesło obrotowe ODGER w kolorze antracytowym z oznaczeniem daty produkcji do 2221 włącznie. IKEA prosi o niekorzystanie z tego produktu i kontakt ze sklepem.

Bezpieczeństwo stanowi dla IKEA najwyższy priorytet, z tego powodu konieczne jest wycofanie z rynku krzesła obrotowego ODGER w kolorze antracytowym z oznaczeniem daty produkcji do 2221 włącznie (pierwsze dwie cyfry oznaczają rok, a dwie kolejne tydzień produkcji) ze względu na ryzyko pęknięcia podstawy krzesła, a tym samym upadku i odniesienia obrażeń.

Prosimy wszystkich klientów, którzy kupili krzesło obrotowe ODGER w kolorze antracytowym z oznaczeniem daty produkcji do 2221 włącznie, aby niezwłocznie przestali go używać i zwrócili je do najbliższego sklepu IKEA w celu otrzymania pełnego zwrotu kosztów zakupu. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany – czytamy w komunikacie.

Nazwę produktu i oznaczenie daty produkcji można znaleźć pod siedziskiem, odlane w materiale, z którego zostało wykonane.

Więcej informacji można uzyskać na stronie IKEA.pl lub pod numerem telefonu 22 275 05 00.

reklama
  • Sieć sklepów IKEA wystosowała komunikat do klientów

    Sieć sklepów IKEA wystosowała komunikat do klientów. IKEA zwraca się do wszystkich klientó…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności