Galeria Bronowice przygotowuje dla swoich najmłodszych klientów moc świątecznych atrakcji

Materiały prasowe
Galeria Bronowice przygotowuje dla swoich najmłodszych klientów moc świątecznych atrakcji

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki – to właśnie na ten dzień w roku najmłodsi czekają najbardziej. Z tej okazji Galeria Bronowice w sobotę, 10 grudnia, przygotuje dla swoich najmłodszych klientów moc świątecznych atrakcji m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, a także warsztaty ozdabiania pierników.  

reklama

W Galerii Bronowice pojawiły się już świąteczne dekoracje, a niebawem centrum handlowe odwiedzi… Święty Mikołaj. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie na tle bajkowej scenografii. Pod czujnym okiem gościa z mroźnej Laponii maluchy wezmą także udział w kulinarnych warsztatach „Fabryka Piernika”. Podczas zajęć uczestnicy własnoręcznie ozdobią przygotowane wcześniej pierniczki. Do dyspozycji małych piekarzy będą formy o tematycznych kształtach, kolorowe lukry oraz smaczne posypki. Zapakowane ciastka z dołączonym bilecikiem z pewnością będą idealnym prezentem dla najbliższych. Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.        

reklama

Całość świątecznych atrakcji uzupełni akcja prosprzedażowa. Jej mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł, pobrać aplikację mobilną Galerii Bronowice i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Do rozdania jest 100 świątecznych kubków!            

Mikołajki w Galerii Bronowice odbędą się w sobotę , 10 grudnia, w godz. 12.00-18.00.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności