Będą kolejne zmiany na rozbudowywanej al. 29 Listopada

Będą kolejne zmiany na rozbudowywanej al. 29 Listopada

Kierowcy muszą liczyć się z kolejną zmianą organizacji ruchu na rozbudowywanej al. 29 Listopada.

Już od najbliższej środy, 7 grudnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą, a dzień później – na odcinku od ul. Nad Strugą do ul. Rybianka.

Zmiany od 7 grudnia:

Ruch pojazdów samochodowych zostanie przeniesiony na jezdnię po stronie zachodniej. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się po jednym pasie. Ulice Nad Strugą oraz Woronicza będą zamknięte dla ruchu kołowego.

Dojazd do ul. Woronicza będzie od ul. Lublańskiej, natomiast do ul. Nad Strugą – od ul. Opolskiej. Z terenu O3 Business Campus na al. 29 Listopada będzie możliwość wyjazdu w obu kierunkach.

Ruch pieszych zostaje przeniesiony na stronę zachodnią istniejącymi przejściami dla pieszych. Ruch pieszych na ul. Woronicza zostanie utrzymany po stronie południowej.

Zmiany od 8 grudnia:

Na odcinku od ul. Rybianka do ul. Chlebowej ruch zostanie przeniesiony na część wschodnią i odbywał się będzie dwukierunkowo – po jednym pasie w każdym kierunku z wykorzystaniem poszerzenia jezdni.

Na odcinku od ul. Nad Strugą do ul. Chlebowej ruch kołowy będzie odbywał się po nowym odcinku drogi po stronie wschodniej. Na tym fragmencie funkcjonuje buspas, z którego mogą korzystać jedynie pojazdy uprawnione.

Ruch pieszych odbywać się będzie wyznaczonymi korytarzami.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności