Zespół Trentemøller wystąpi w Krakowie i Warszawie

Fani muzyki elektronicznej oraz nordyckiej kultury już w grudniu będą mogli bawić się przy najnowszych kawałkach Trentemøller. Duńskiego DJ-a będzie można usłyszeć 1 grudnia w Krakowie (Hype Park) oraz 2 grudnia w Warszawie (Praga Centrum).

Anders Trentemøller to duński DJ, producent muzyki elektronicznej i pochodzi z Kopenhagi. Muzyk znany też jest pod kilkoma innymi pseudonimami: Businessman, P.O.Q, czy Run Jeremy. Międzynarodowy rozgłos przyniosła mu płyta „The Last Resort”. Po jej wydaniu występował na całym świecie, między innymi na Coachella Festival w Stanach Zjednoczonych, Glastonbury w Wielkiej Brytanii, Roskilde w Danii, Melt!, czy na polskim Audioriver. 

Najnowszy album “Memoria” 2022 roku zebrał wspaniałe recenzje zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Uznawany jest za jeden z najbardziej intymnych i eksperymentalnych płyt w dorobku Trentemøllera. Charakterystyczne, mroczne brzmienia o zabarwieniu romantycznym tym razem opierają się o wątki osobistych doświadczeń Artysty. Główny klimat to post-rockowa moc, okraszona syntezatorowym brzemieniem, gitarą oraz perkusją. 

Trentemøller od początku kariery słucha swojej intuicji i jest wierny wyznawanym ideałom. Dzięki takiej postawie zyskał nie tylko wierne grono odbiorców, ale też stworzył albumy, wobec których nie można przejść obojętnie. Najnowsze dzieło określane jest mianem fenomenu i zawiera w sobie wrażliwość, która głęboko dotyka odbiorców. Jednocześnie płyta zachowana jest w klimacie techno i elektronicznym, co zdecydowanie dodaje oryginalności i sprawia, że album nie ma sobie równych.

Trentemøller – “Veil Of White”

Daty:

01.12.2022 – Kraków, Hype Park

02.12.2022 – Warszawa, Praga Centrum

Drzwi: 19:00
Start: 21:00

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności