Tymek wystąpi w Krakowie

Pod koniec listopada Tymek wyrusza w zimową trasę koncertową, która zakończy się w połowie grudnia. Na scenie towarzyszyć mu będą Patryk Kraśniewski, Michał Sarapata oraz Jacek Prościński. Artysta odwiedzi największe polskie miasta z nowym wydawnictwem – “ZIMA ‘22”, którego premiera odbędzie się 24 listopada.

Tymek to wielokrotnie nagradzany Artysta sceny hip-hopowej, który  popularność zdobył dzięki singlowi “Język Ciała”. W 2021 roku przebój jako pierwszy utwór hip-hopowy w Polsce otrzymał status podwójnej Diamentowej Płyty. W 2021 roku ukazał się album pt. “Popularne”, który został pozytywnie odebrany nie tylko przez fanów, ale również liczne redakcje muzyczne. Wiosną tego roku pojawiło się nowe wydawnictwo – „Odrodzenie”, a w ostatnich tygodniach wydanych zostało kilka nowych singli. Tymek nie zwalnia tempa i wraca z kolejną porcją mocnej muzyki. 

Już 24 listopada do serwisów digitalowych trafi mini album „ZIMA ‘22”, na który składa się siedem utworów. Teksty Tymka muzyką uzupełnił Vikiffes. „Podróże”, „Jeśli tego chcesz”, „Na ostatnim piętrze”, „Plama”, „Proste”, „Dobro i zło”, „Poezje” – siedem opowieści przepełnionych melancholią, poszukiwaniem sensu, miłości, zrozumienia. 

Link to muzyki: https://e-muzyka.ffm.to/tymekzima22

Premiera utworów zbiega się w czasie ze startem trasy koncertowej „ZIMA ‘22”. Tymka będzie można usłyszeć w największych polskich miastach:

Trasa:

27.11 Wrocław (A2)

01.12 Kraków (Klub Studio)

02.12 Warszawa (Progresja)

08.12 Gdańsk (B90)

11.12 Łódź (Wytwórnia)

13.12 Katowice (Miasto Ogrodów)

15.12 Poznań (TAMA)

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności