Tommy Cash z Jacusiem ruszają w trasę koncertową po Polsce!

Tommy Cash definiuje swoją muzykę jako post-soviet rap, niebywałą popularność zdobył dzięki singlowi “Winaloto”. Gościem specjalnym World Tour 2022 w polskiej odsłonie wydarzenia będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych postaci polskiej scenie rapowej.

Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze udział. Estoński Artysta jest jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli globalny sukces na tak wielką skalę. Kariera rapera początkowo rosła w siłę głównie w jego rodzimych stronach, jednak prędko zaczęła się rozwijać w innych krajach, również w Polsce. W 2021 roku raper zasłynął z utworu “Benz-Dealer”, który powstał we współpracy z polskim raperem Quebonafide. Kawałek wraz z klipem osiągnął ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube. W październiku wyruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, aby następnie udać się do Europy. 

Jacuś dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny, jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia w Internecie. Ma na koncie współpracę zarówno z polskimi legendami rapowymi (Tede), jak również przedstawicielami nowej fali (Young Leosia). W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta, „Prezes”. Jest raperem, pianistą, producentem i reżyserem klipów. 

Trasa:

25.11 Gdańsk (B90)

26.11 Poznań (B17)

28.11 Wrocław (A2)

29.11 Warszawa (Progresja)

30.11 Kraków (Klub Studio)

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności