Otwarto najnowocześniejszy supermarket w Krakowie [zdjęcia]

W środę 23 listopada o godz. 12.00 w Krakowie został otwarty nowy supermarket sieci Carrefour w zlokalizowanych przy ul. Grzegórzeckiej 69B Tarasach Wiślanych. Oprócz bogatej i różnorodnej oferty handlowej, nowy sklep wyróżniał będzie szereg unikalnych w skali kraju rozwiązań handlowych oraz nowoczesnych usług ułatwiających zakupy. Sieć Carrefour zapowiedziała atrakcje i oferty specjalne z okazji uroczystego otwarcia.

Klienci nowego sklepu zyskają również dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań zakupowych. Jednym z nich jest usługa Scan&Go umożliwiająca samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania wszystkich produktów przy kasie. Co istotne, korzystając z tego rozwiązania można przez cały czas podczas zakupów śledzić wartość koszyka, co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a także oszczędzają czas, ponieważ nie muszą czekać w kolejce do kasy tradycyjnej, aby sfinalizować swoje zakupy.

W trosce o środowisko, w nowym supermarkecie przewidziano szereg rozwiązań, dzięki którym sklep będzie bardziej zrównoważonym miejscem do zakupów. W budynku wykorzystano energooszczędne oświetlenie, a w lodówkach i zamrażarkach zamontowano szyby wpływające na ograniczenie emisji CO2. Co więcej, Carrefour systematycznie ogranicza masę opakowań produktów własnych oraz zachęca do korzystania z toreb i pojemników wielorazowych przy zakupach artykułów na wagę, a także udostępni kartony do pakowania zakupów. Zgodnie z zamysłem zero waste, produkty z krótkim terminem ważności będą dostępne w okazyjnych cenach, nawet do 90% taniej.

Klienci nowego obiektu będą mogli oddawać butelki zwrotne po produktach, które są dostępne w asortymencie sklepu bez konieczności przedstawienia paragonu i potwierdzenia miejsca ich zakupu. Każdy, kto dokona zwrotu, otrzyma w zamian całość należnej kaucji w bonach, którymi można od razu zapłacić za zakupy.

Planowane godziny otwarcia sklepu:

od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00

niedziele handlowe 8:00-20:00

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności