IKEA otworzyła nowy dział dla najmłodszych klientów [zdjęcia]

IKEA otworzyła nowy dział dla najmłodszych klientów [zdjęcia]

Krakowska IKEA otworzyła dziś nowy dział dla najmłodszych klientów. W piątek i w najbliższą sobotę (w godz. 11:00-19:00)

IKEA Kraków przygotowała dla rodzin z dziećmi całe morze atrakcji. Już po wjechaniu ruchomymi schodami na pierwsze piętro sklepu przed klientami wyłoni się ogromna ściana imitująca ocean oraz fotobudka. Przez cały czas trwania akcji dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych w duchu zero waste, podczas których wykonają przeróżne morskie stworzenia. Będzie też malowanie buziek i drobne upominki dla najmłodszych. Dorośli natomiast skorzystają z bezpłatnych porad w zakresie projektowania pokoi dziecięcych.

We wnętrzach nowego Działu dla Dzieci w IKEA Kraków królują produkty z kolekcji BLÅVINGAD. Do jej wykonania wykorzystano materiały wytworzone z odpadów plastikowych zebranych do 50 km od linii brzegowej, co pomogło ograniczyć zanieczyszczenie mórz i oceanów. Wśród nowości znalazły się m.in. pościele i poduszki z motywami marynistycznymi, dywan zmieniający podłogę w otwarte morze, baldachim nad łóżko z morskimi stworzeniami, ręcznik w kształcie rekina czy pluszaki, które w dniach otwarcia będą można kupić z rabatem do -20%.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności