Zespół Iron Maiden wystąpi w Krakowie!

Zespół Iron Maiden wystąpi w Krakowie!

Mamy świetną wiadomość dla fanów zespołu Iron Maiden. Latem 2023 roku grupa wyruszy w trasę koncertową po Europie. Fani będą mogli ich posłuchać 13 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Trasa The Future Past Tour zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

reklama

Założyciel i basista Steve Harris mówi: 

„Po wydaniu naszego ostatniego albumu Senjutsu uaktualniliśmy nieco obecną trasę Legacy of the Beast Tour otwierając występ pierwszymi trzema utworami z tego albumu, w scenerii Japońskiego Pałacu. Ponieważ nie ma sensu powtarzać tego podczas trasy z albumem Senjutsu, pomyśleliśmy o innych opcjach i zdecydowaliśmy się na powrót do Somewhere In Time, ponieważ nie była ona uwzględniona w różnych historycznych trasach, które graliśmy przez lata. Były one oparte na naszych nagraniach z koncertów z lat 80., a niestety nie nakręciliśmy tej trasy (wina menadżera!!). Przez lata mieliśmy mnóstwo próśb od fanów o utwory z tej płyty, więc teraz zamierzamy je zagrać, plus oczywiście kilka innych, które wiemy, że wam się spodobają! Będzie to również szczególnie satysfakcjonujące, że w końcu będziemy mogli zagrać niektóre z bardziej epickich utworów z Senjutsu, długo musieliśmy na to czekać! 2023 rok to będzie ekscytujący czas i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkich fanów w Polsce i w całej Europie”. 

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 12 października od godz. 12:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 13 października od godz. 12:00

Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 14 października od godz. 12:00 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności