Przed nami niecodzienna akcja w Galerii Bronowice

Przed nami niecodzienna akcja w Galerii Bronowice

15 października, w godz. 12.00- 18.00, w Galerii Bronowice odbędzie się wyjątkowa akcja dedykowana wszystkim kobietom „Róż na zdrowie”. W jej ramach będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych badań, porad dietetycznych, a nawet poznać techniki jogi twarzy. Na terenie centrum handlowego pojawi się także słynna Różowa Skrzyneczka ze środkami higieny osobistej. Klienci, którzy pomogą ją zapełnić, otrzymają w ramach podziękowania wrzos w doniczce.

reklama

Uczestnicy wydarzenia  „Róż na zdrowie” będą mieli okazję odwiedzić trzy specjalne strefy. Pierwsza z nich, „Badania, porady, profilaktyka”, zaoferuje bezpłatne badania wzroku i cieśnienia, a także porady dietetyczne i konsultacje. Dodatkowo przedstawiciele fundacji „Wsparcie na start” zaprezentują, jak prawidłowo badać swoje piersi. Przestrzeń ta będzie również miejscem akcji „Dotykam = Wygrywam”. Oddając tu biustonosz do recyclingu będzie można wesprzeć walkę z rakiem piersi.

reklama

Interesującą propozycję znajdą tu także dla siebie miłośniczki urody. „Strefa piękna” obejmie porady dotyczące odpowiedniego doboru kosmetyków i konsultacje brafitterskie. Zwolenniczki domowych zabiegów będą mogły wziąć udział w warsztatach z automasażu twarzy z wykorzystaniem arabskiego olejku Busajna. Nie zapomniano o fankach aktywności fizycznej. W ramach akcji lokalne firmy zaprezentują w Galerii Bronowice szeroką ofertę zajęć sportowych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalny konkurs. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu „Róż na zdrowie” na Facebooku i pod postem konkursowym napisać kilka słów o tym, co robisz by zadbać o siebie. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł każda. Konkurs będzie trwać w dniach 3-13 października.

Galeria Bronowice dołącza do akcji „Różowa Skrzyneczka”

Powszechny i darmowy dostęp do środków higieny osobistej w miejscach publicznych wciąż stanowi problem. W celu jego zminimalizowania do akcji „Różowa Skrzyneczka” dołączy także Galeria Bronowice. Skrzyneczkę zapełnić będą mogli także klienci centrum handlowego. Każdy, kto w dniu 15 października  przyniesie i przekaże hostessie środki higieny osobistej, takie jak tampony czy podpaski, otrzyma piękne wrzosy w doniczce. Punktem zbiórki produktów będzie strefa pod ringiem na poziomie 0.

Więcej szczegółów znajduje się na: www.galeriabronowice.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności