Primark otwiera swój dwupiętrowy sklep w Krakowie. Firma nadal prowadzi rekrutację

Primark otwiera swój dwupiętrowy sklep w Krakowie. Firma nadal prowadzi rekrutację

Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, ogłosił datę otwarcia swojego trzeciego sklepu w Polsce. Primark w Krakowie, zlokalizowany w Bonarka City Center po raz pierwszy otworzy drzwi dla klientów w czwartek, 10 listopada.

reklama

Najnowszy, dwupiętrowy sklep Primark w Krakowie o powierzchni handlowej wynoszącej 3 800 mkw., oferował będzie najnowsze trendy i artykuły codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, w ramach kolekcji odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej, kosmetyków, czy wyposażenia domu. W jego ofercie znajdzie się również ciągle rosnąca gama produktów dostępnych pod marką Primark Cares. Już teraz prawie 40 proc. ubrań Primark produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu lub bardziej zrównoważonych źródeł, co jest częścią ambicji Primark, by uczynić bardziej zrównoważoną modę dostępną dla każdego.

reklama

Krakowski sklep stworzy łącznie ponad 170 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki. Firma nadal prowadzi rekrutację, w tym na stanowiska doradcy klienta, menedżera zespołu i kierownika działu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://pl.kariera.primark.com/.

Zobacz również:

W piątek otwarcie Ogrodu Świateł w Krakowie. Te osoby mogą wejść za złotówkę [cennik]

reklama
  • Primark otwiera swój dwupiętrowy sklep w Krakowie

    Wielkimi krokami zbliża się wielkie otwarcie sklepu Primark w Krakowie. Tak, jak informowa…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności