Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wprowadził zmiany kadrowe

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wprowadził zmiany kadrowe

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wprowadził zmiany kadrowe.

reklama

Na stanowisko zwolnione przez odchodzącego na emeryturę, wieloletniego dyrektora Wydziału Podatków i Opłat – Piotra Jędrzejczaka powołany został Andrzej Bielski. Do tej pory pełnił funkcję zastępcy skarbnika, a z sektorem finansów samorządowych związany jest od wielu lat – w strukturach Urzędu Miasta Krakowa pracuje od 2004 r. Stanowisko wiceskarbnika zostało zlikwidowane, a jego kompetencje rozdzielone w pionie finansowym podległym skarbnikowi miasta.

reklama

Zmiany dotyczą również Wydziału Kształtowania Środowiska – Geolog Powiatowy – Marek Czernek będzie łączył swoje specjalistyczne stanowisko z funkcją zastępcy dyrektora tego wydziału. To awans dla pracownika, który z pionem środowiskowym Urzędu Miasta Krakowa związany jest od 2004 r.

Magdalena Doksa-Tverberg kończy pracę w Krakowskim Biurze Festiwalowym (KBF), którego dyrektorką była od 1 lutego 2022 roku. Będzie jednak kontynuowała współpracę z miastem. Jej obowiązki w KBF przejmie Carolina Pietyra, doświadczona managerka specjalizująca się w tworzeniu strategii i zarządzaniu zespołem w zmianie.

Źródło UMK

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności