Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców przestępstwa

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców przestępstwa

Krakowscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców, którzy pobili dwóch mężczyzn na Bulwarach Wiślanych.

reklama

1 września 2022 roku w godzinach popołudniowych na bulwarach Wiślanych w rejonie ul. Powiśle, do 2 mężczyzn podbiegła grupa 5 innych mężczyzn, którzy zaczęła ich atakować i zadawać ciosy. U jednego z pokrzywdzonych spowodowali obrażenia w obrębie twarzoczaszki.

reklama

W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód prowadzi dochodzenie, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Zdjęcia:


reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności