Niebawem otwarcie Ogrodu Świateł w Krakowie

Niebawem otwarcie Ogrodu Świateł w Krakowie

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie Ogrodu Świateł w Krakowie. Jakie atrakcje czekają na widzów wystawy? Dowiesz się z tego artykułu!

reklama

Ogród Świateł to wyjątkowa wystawa plenerowa, która przeniesie widzów do uwielbianego bajkowego świata. Widowisko przeznaczone jest dla całej rodziny, począwszy od najmłodszych na seniorach kończąc. To niebywała okazja do spaceru – podróży w bajeczny świat opowiedziany przy pomocy imponujących rozmiarów lampionów, tuneli świetlnych i zapierających dech pokazów multimedialnych.

reklama

Wonderful Lighting – organizator Ogrodu Świateł zachwycił do tej pory mieszkańców Krakowa, Warszawy i Śląska. W tym roku pojawi się aż w 4 miastach, w tym także w Krakowie. Już od 28 października w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema, mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli okazje spędzić urocze popołudnie w bajkowej krainie.

Bajkowy spacer z Piotrusiem Panem

Motywem przewodnim krakowskiego parku będzie Piotruś Pan. Już w momencie przekroczenia progu Ogrodu, niezależnie od wieku, widzowie przeniosą się do krainy wyobraźni i wiecznego dzieciństwa pełnego ekscytujących przygód!

W podróży po metaforycznym, multimedialnym świecie Nibylandii, spacerując świetlnymi szlakami poznamy Piotrusia Pana, Dzwoneczka, Wendy i jej braci, a nawet okrutnego Kapitana Haka i jego załogi!

Jakie atrakcje czekają na widzów wystawy?

Organizatorzy zamienili Ogród Doświadczeń w świetlną krainę. Znajdziemy tam niemal 30 instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED, fotogeniczne tunele świetlne a także pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową.

Dla widzów spragnionych wyzwań organizatorzy przygotowali angażującą grę. Z dedykowaną aplikacją na smartfony, przemierzymy Ogród rozwiązując zagadki, dzięki którym dzieci lepiej poznają historie i charakter bohaterów. Dla uczestników gry czekają nagrody niespodzianki.

Ogród to także gratka dla miłośników fotografii i instagramerów. Kilkunastometrowe tunele świetlne, lampiony i dedykowane photopoint-y to miejsca gwarantujące wyjątkowe tło w jesienno-zimowym klimacie, które pozwala zachować nam wrażenia na dłużej.

Gdzie kupić bilet?

Wstęp na wystawę wymaga zakupu biletu. Bilety jednodniowe dla dorosłych dostępne są w zależności od dnia tygodnia w cenach od 33 do 39 zł. Dla osób, które planują odwiedzać wystawę częściej dostępne są BILETY SEZONOWE. Bilet taki umożliwia wejście na wystawę codziennie przez cały okres jej trwania. Bilety sezonowe są już dostępne w specjalnej przedsprzedażowej cenie. Bilety jednorazowe będą dostępne w sprzedaży od 21 października. Wszystkie rodzaje biletów dostępne są online na stronie krakow.ogrodswiatel.pl a od 28.10.2022 także w kasach na miejscu wystawy.

Wejście na teren wystawy znajduje się od strony Alei Pokoju.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności