Londyński zespół The Comet Is Coming zagra w Krakowie

Londyński zespół The Comet Is Coming zagra w Krakowie

The Comet Is Coming z trasą koncertową w Polsce! Na początku listopada zespół wystąpi w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Londyński zespół The Comet Is Coming w swojej twórczości łączy elementy elektroniki, jazzu, funku i psychodelicznego rocka. Artyści swoimi występami otwierają portal do nowych wszechświatów i innych wymiarów. Bilety na wydarzenia są nadal w sprzedaży. 

We wrześniu ukazał się nowy album grupy pt. „Hyper-Dimensional Expansion Beam”. To najpełniej zrealizowany i dogłębnie wyprodukowany album w dotychczasowym dorobku twórczym The Comet Is Coming. Jest wyrazem jedności i magicznej alchemii, która wzmacnia połączone moce członków zespołu: Danalogue (klawisze), Betamax (perkusja) i Shabaka (saksofon) i wznosi ich na nowe, niesamowite wyżyny artystyczne. Brytyjskie trio zdobyło nominację do nagrody “Mercury Prize”. Wydane miesiąc temu wydawnictwo to czwarty album charyzmatycznej grupy gromadzącej tłumy na koncertach, które na długo zapadają w pamięć. W ramach trasy The Comet Is Coming odwiedzą cztery polskie miasta. 

The Comet Is Coming – “CODE”

Daty:

02.11.2022 – Poznań, TAMA

03.11.2022 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
04.11.2022 – Kraków, Hype Park
05.11.2022 – Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności