Koncert w ramach Na legalu TOUR 2022. Na scenie z Rychem DVJ. Rink oraz Gandi Ganda

Koncert w ramach Na legalu TOUR 2022. Na scenie z Rychem DVJ. Rink oraz Gandi Ganda

Zapraszamy na kolejne muzyczne wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy piątek w Klubie Kwadrat. Przed nami Koncert w ramach Na legalu TOUR 2022. Na scenie z Rychem DVJ. Rink oraz Gandi Ganda.

Warto zaznaczyć, że zagra również Kojot i Oxon z ekipy Hipocentrum z Krakowa, a także M-Dot (Boston, USA) znany ze współpracy z DJ. Premierem, Method Manem  i ekipą Griselda.

„Peja jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny hip hopowej. Ma uznanie słuchaczy o czym świadczy ilość ludzi pojawiająca się na jego koncertach oraz liczba sprzedanych płyt. Ma szacunek twórców sceny czego dowodzą liczne przyjazne mu wypowiedzi i współpraca z najlepszymi raperami. Dziś wydaje się to jasne i tylko szaleniec albo ignorant mógłby to podważyć”.

Zagrał na jednej scenie razem z Ice T, Body Count i Public Enemy. Nagrywał z ikonami ze Stanów takimi jak: AZ, Jeru the Damaja, Masta Ace, ONYX , Edo G, Chi Ali, Smoothe da Hustler, Kool G Rap,  Laureat nagrody Fryderyka, nominowany do European MTV Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, zdobywca 8 platynowych i 8 złotych płyt – sprzedał łącznie ponad 600 tyś egzemplarzy płyt. Artysta zagrał również blisko 200 koncertów za granicą w takich krajach jak: Litwa, Czechy, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Grecja, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia, Norwegia, Szwecja, Dania, Islandia, Stany Zjednoczone i Kanada. W ciągu ostatnich lat Peja wydał wraz z legendarnym producentem Magierą kilka fascynujących albumów: 25_godzin, G.O.A.T., 2050, Black Album, AR-15 i Ricardo. Pod koniec 2021 roku wydali ponownie nagrany album Na legalu upamiętniając w ten sposób 20 lecie jego wydania.

Najnowsze album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej. Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość. Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość 2 będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat.

Bilety VIP – meet and greet, udział w próbie plus płyta z podpisem

Rozpiska godzinowa:
18:00 próba VIP z posiadaczami biletów VIP

19:00 Doors Open 

19:30 Bronx7

20:00 Drybcia

20:30 HMS 

20:50 Kojot x Oxon

21:30 M-Dot/Kore of EMS/Dj.Will

22:20 Peja/DVJ. Rink/Gandi Ganda

Wsparcie: DVJ. Rink, Gandi Ganda.

Bilety dostępne są na tej stronie.

Fot. Główne Adrian Fabiniak

Fot. Szymon Brodziak
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności