Globalna firma chemiczna rekrutuje w Krakowie. Zatrudnienie znajdzie tutaj ok. 100 osób

Globalna firma chemiczna rekrutuje w Krakowie. Zatrudnienie znajdzie tutaj ok. 100 osób

Huntsman Corporation, globalny producent i dystrybutor, oferujący zróżnicowane portfolio chemikaliów, otwiera nowe centrum Global Business Services (GBS) w Polsce. W ciągu najbliższych 12-18 miesięcy firma zatrudni około 100 specjalistów w zakresie księgowości, kredytów, zasobów ludzkich, zakupów, automatyki i zaawansowanej analityki oraz planowania i analizy finansowej.

Otwarcie naszego regionalnego europejskiego hubu GBS w Krakowie zapewni szerokie wsparcie dla regionalnych i światowych operacji firmy Huntsman, umożliwiając lepsze zrównoważenie kosztów, usług, wartości i szybkości działania, przy jednoczesnym ciągłym doskonaleniu w każdym aspekcie działalności – powiedział Paul Rollé, Huntsman Site Leader na Polskę. – Do naszego krakowskiego biura szukamy specjalistów chętnych do współpracy, którym nie są obce technologie cyfrowe.

Firma Huntsman prowadzi aktywną rekrutację do nowego centrum GBS. Wymagana jest od kandydatów umiejętność komunikowania się w języku angielskim w zakresie tematyki biznesowej i technicznej zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. W przypadku niektórych stanowisk konieczna jest także znajomość dodatkowych języków. Firma Huntsman zachęca do składania aplikacji także przez osoby pochodzące z Ukrainy, które posiadają polski dowód tożsamości. Możliwości rozwoju kariery oraz wymagania dotyczące poszczególnych stanowisk są dostępne na stronie: www.huntsman.com/poland-careers.  

reklama
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności