Bezpłatne badania w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

Bezpłatne badania w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

Uniwersytecki Szpital w Krakowie poinformował, że w związku z realizacją przez Szpital projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego” – zapraszamy osoby w wieku aktywności zawodowej tj. 18 – 60/65 lat na bezpłatne badania poziomu:

reklama
  • HDL
  • LDL
  • TRÓJGLICERYDÓW
  • GLUKOZY
  • CIŚNIENIA KRWI

Również będzie można skorzystać z porady lekarza kardiologa, który omówi wyniki.

reklama

Zainteresowane osoby Szpital zaprasza 7 października (PIĄTEK) w godzinach 8:00 – 14:00 do Poradni Kardiologicznej, Gabinet nr 34, pawilon C, piętro I, Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.

Obowiązują zapisy – rejestracja jest prowadzona w dniu 3 oraz 6 października, do godziny 15:00, pod numerem tel.: 12 424 74 79. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (http://kordian-poludnie.pl/) i przewiduje wdrożenie programu profilaktycznego w zakresie chorób negatywnie wpływających na zasoby pracy osób aktywnych zawodowo.

Głównym celem projektu jest zwiększenie świadomości i stopnia wykrywania chorób układu sercowo-naczyniowego u kobiet i mężczyzn w wieku aktywności zawodowej, którzy ukończyli 18 rok życia, ze szczególnym uwzględnieniem identyfikacji pacjentów obciążonych genetycznie hipercholesterolemią rodzinną.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności