Alan Walker wystąpi w sobotę w TAURON Arenie Kraków

Alan Walker wystąpi w sobotę w TAURON Arenie Kraków

Norweski artysta, DJ i producent Alan Walker zaprasza na pierwszą część jego podróży do WalkerVerse, czyli trasy koncertowej obejmującej Europę i Amerykę Północną. Jednym z przystanków na trasie będzie TAURON Arena Kraków, w której Alan wystąpi 8 października. Na scenie towarzyszyć mu będą Au/Ra oraz Julie Bergan. Jako support zagrają Goodboys i LittGloss. 

Fanów twórczości Alana Walkera na pewno ucieszy informacja, że dziś nakładem Sony Music ma premierę nowy singiel – „Extremes”. Artysta połączył siły z wieloplatynowym piosenkarzem i autorem tekstów, Trevorem Danielem. Popowy utwór electro jest pełen niesamowitych elementów house, z których słynie Walker, uzupełniony ostrym wokalem Daniela – co dało efekt połączenia alternatywnego popu z odrobiną dźwiękowej twardości.

Alan Walker ma ponad 15 miliardów odtworzeń audio i wideo na całym świecie oraz prawie 115 milionów obserwujących na social mediach, więc można śmiało powiedzieć, że ten 24-latek na stałe zapisał się na kartach historii muzyki. Po premierze jego debiutanckiego albumu „Different World”, drugi krążek „World of Walker” wydany w 2021 wyniósł karierę artysty na jeszcze wyższy poziom. Pionier muzyki dance podniesie poprzeczkę nadchodzącymi występami na żywo udowadniając, dlaczego jest jednym z najbardziej popularnych twórców muzyki elektronicznej na świecie. Słynny ze swoich znaków rozpoznawczych – maski i kaptura – tworzy tajemniczą atmosferę wokół wszystkiego, co z nim związane. Przykładem tej scenicznej magii były jego występy podczas dwóch edycji FEST Festivalu w 2019 oraz 2021 roku, gdzie każdorazowo zgromadził pod sceną wiwatujące tłumy i zapewnił odbiorcom rozrywkę na najwyższym poziomie. 

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com/pl/koncert/alan-walker-walkerverse-the-tour/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności