Agresor został zatrzymany przez policję. Zaatakował dwie osoby

Agresor został zatrzymany przez policję. Zaatakował dwie osoby

W poniedziałek, 24 października policjanci zatrzymali mieszkańca Wieliczki, który jest podejrzany o pobicie dwóch mężczyzn.

reklama

Do pierwszego pobicia doszło w sierpniu w Wieliczce. Do pokrzywdzonego, który stał w kolejce do sklepu podszedł nieznany mu mężczyzna, który zaatakował go. Zaczął ofiarę uderzać, a następnie kopać po głowie. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony odniósł uszkodzenia ciała.

reklama

Kolejny atak miał miejsce w dniu 21 października b.r. na terenie ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego w Wieliczce. Funkcjonariusze ustalili, że pracownik ośrodka zwrócił, uwagę mężczyźnie, który wszedł na teren parku z dużym psem oraz spożywał napój alkoholowy. Mężczyzna był bardzo agresywny i zaatakował pracownika ośrodka. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony odniósł uraz głowy.

Ponadto kryminalni ustalili, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 5 miesięcy więzienia, za groźby karalne i pobicie.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia ciała. Grozi mu do 2 lat za kratami.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności