Zmieni się organizacja ruchu na al. 29 Listopada 

Zmieni się organizacja ruchu na al. 29 Listopada 

Uwaga kierowcy! Od najbliższego wtorku, 13 września zmieni się organizacja ruchu na al. 29 Listopada – na odcinku od ul. Woronicza do ul. Pocieszka.

reklama

Od godz. 7.00, ruch na odcinku od ul. Pocieszka do ul. Nad Strugą zostanie przeniesiony na nowy odcinek drogi po stronie wschodniej. W kierunku centrum ruch będzie odbywał się jednym pasem (od ul. Rybianka do ul. Woronicza). W odwrotnym kierunku ruch będzie odbywał się dwoma pasami, w tym jeden będzie przeznaczony dla komunikacji autobusowej (od ul. Nad Strugą do ul. Pocieszka).

reklama

Na skrzyżowaniu al. 29 Listopada z ul. Dobrego Pasterza zostanie wprowadzona tymczasowa sygnalizacja świetlna. Aby poprawić płynność ruchu, wyłączona będzie możliwość skrętu w lewo z al. 29 Listopada w ul. Dobrego Pasterza – dojazd do ul. Dobrego Pasterza będzie poprowadzony przez ul. Powstańców i ul. Łepkowskiego. Zamknięty zostanie wlot z al. 29 Listopada w ul. Pocieszka – dojazd do ul. Pocieszka będzie możliwy z ul. Rybianka.

W rejonie prowadzonych robót zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h. Ruch pieszych odbywać się będzie wyznaczonymi korytarzami.

Ponadto utrzymane zostają wyłączenia z ruchu wprowadzone w poprzednim etapie. Nadal zamknięty pozostaje wlot z al. 29 Listopada w ul. Nad Strugą za wyjątkiem pojazdów budowy i firmy RDM Śródmieście. W dalszym ciągu wyłączona będzie możliwość skrętu w lewo z ul. Woronicza w al. 29 Listopada oraz skrętu w lewo z al. 29 Listopada w ul. Woronicza (dojazd do ul. Woronicza z ul. Lublańskiej). Zajęta pozostaje połowa wlotu drogi wewnętrznej na teren kompleksu O3 Business Campus, możliwy będzie tylko prawoskręt z terenu O3 Business Campus na al. 29 Listopada, zaś dojazd do kompleksu O3 Business Park będzie następował z ul. Opolskiej. Utrzymany zostanie ciąg pieszo-rowerowy po zachodniej stronie al. 29 Listopada oraz ciąg pieszy po południowej stronie ul. Nad Strugą.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności