W Krakowie odbędzie się Poland Business Run. Tutaj wstrzymany będzie ruch tramwajowy

Już w najbliższą niedzielę, 4 września na Błoniach odbędzie się charytatywny bieg sztafetowy Poland Business Run. W związku z tym w godz. od ok. 9.30 do 16.40 linie tramwajowe nr 0, 6 i 70 nie będą kursować do pętli w Cichym Kąciku.

Zmiany w komunikacji tramwajowej:

  • nr 0 – będzie kursować po trasie skróconej „Dajwór” – … – ul. Franciszkańska – „Filharmonia” – ul. Straszewskiego, ul. Podwale, ul. Dunajewskiego – … – „Dajwór”
    • Godziny odjazdów z przystanku „Dajwór” pozostaną bez zmian. Odjazdy z przystanków na odcinku „Teatr Bagatela” – „Dajwór” będą realizowane ok. 35-40 minut wcześniej (w przypadku kursu o 15.28 z przystanku „Teatr Bagatela” o ok. 55-60 minut wcześniej)
  • nr 6 – będzie kursować po trasie zmienionej: „Mały Płaszów P+R” – … – „Filharmonia”, ul. Straszewskiego, ul. Podwale, ul. Dunajewskiego, ul. Basztowa, ul. Lubicz, ul. Rakowicka – „Cmentarz Rakowicki”
  • nr 70 – będzie kursować po trasie zmienionej: „Mały Płaszów P+R” – … – „Teatr Bagatela”, ul. Podwale, ul. Straszewskiego, ul. Franciszkańska, ul. Dominikańska, ul. św. Gertrudy, ul. Westerplatte, ul. Starowiślna – „Dajwór”

Rozkłady jazdy nie zostaną zmienione.

Podane godziny są orientacyjne. Zamknięcie i przywrócenie ruchu na ul. Piłsudskiego i al. 3 Maja nastąpi na polecenie służb nadzoru ruchu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności